Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıhun bir Bilim Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak boydak başına öne çıhun en koca oranda ilaç muhtevaerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu koca adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği kayranı büyültmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın malumat acıarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen mirarı mazmunında ülkesini durmadan özümleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane mirvurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca müstacel gelişen olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında daha çok reel bir bilirkişi olmasıyla baş başa kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında bucak edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat sürülen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu arasında en çok patent mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Kayırıcıı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı yardımıyla berceste nöbetlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse bile katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş durmadan olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa yetişmek üzere iyileştirme yuğrunda geliştirdiği bileşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine koca bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese bile bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek icra etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz çelimlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (semt yardım) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatı münfailtır. Kül çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birsonsuz şirketin şirket ve kurucu kadrosunda bucak almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Apotrsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca bileşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta semtıkların geçmesi muhtevain belli başlı bir devirı beklesek bile birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile muhtevaerisinden kolaylık bir halde iyileştirme edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Ayrıca cinsî nöbetlev bozukluğunu da iyileştirme buyurmak muhtevain kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış öfkee karşı mukavim ve çelimlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent mirvurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı nöbetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri ocak istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü bildirme fail Spektral Holding El Müesses Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine örgülabilecek en çın katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da koca gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde bucak kayran öteki ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir oranda farmasötik bileabat patentinin tanrı sahibi olması ve mirvurusunu ilk yaratıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın zemin fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni kayranında çkızılışmalarını durmadan vâsileterek durmadan faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz sefer Türkiye Yılın Bilim Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil diyar dışında kısaca global anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı daruların içinlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile baş başa berceste nöbetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birsonsuz farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda bucak kayran bir zer sahası ile baş başa mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan paha veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak nöbettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.sutaş ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yetişmek üzere dü endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen tasarlı açıklamada fikirlerine bucak verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca ilhak paha sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise natürel malzeme örgüsındaki tehiluklar yardımıyla koca derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yer planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşır rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada bucak kayran teferruatlara bakılırsa hassaten, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sakaryawebtasarimseo.name.tr/ https://unutkanlik.name.tr/ https://seopaketleri.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://cocukparfumu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma