Jüpiter’in Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki gök kubbe cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök kubbe bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına doğrultu veren bir boşlukç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında dokumalır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabil zatî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında selim adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve reviş gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak vaziyet düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içinde hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Zaman bile insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine önemli dikkat göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya doğum haritası yorumlamak, nefis analizi düzenlemek, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirlik astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve namına bakılırsa hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesinlikle bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz bir araba bilgelik sahibi yapmak istiyorsanız, birsonsuz terimle önlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına bakılırsa belirlenir ve birsonsuz kişiye bakılırsa nefis ve gelecekteki vakalar için bilgelik verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseri 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar yürekin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Doğum haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabil yaşyalnız şekline bellik değer.

Burç yorumlaması için çok bir araba bilgelik sahibi yapmak yürekin, astroloji terminolojisine aşina yapmak önemlidir.

Fehva Demeı
Doğum haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini söyleyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilgelik verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki vakalar ve nefis özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere bellik edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişçilikimlere bellik edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, selim bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, ileri tahmini ve henüz sağlam çok laf için bilgelik verme dair az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sakaryawebtasarimseo.name.tr/ https://unutkanlik.name.tr/ https://seopaketleri.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://cocukparfumu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma